Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Saç Ve Kirpik Uzatmak İçin Hint Yağı Mucizesi

Saç Ve Kirpik Uzatmak İçin Hint Yağı Mucizesi

15 - Şubat - 2011, 15:25

Yapmanız gereken ilk şey hint yağı edinmek olacak.hint yağı ve kulak çubuğu gerekli olan malzemelerimiz. Kulak çubuğunun pamuğunu hint yağına bandırın ve dikkatli bir şekilde kirpiklerinize sürün. dikkatli olun çünkü gözlerinizi yakabilir.

Öncelikle kirpiklerinizi uzatmak ya da gürleştirmek için ne yapmalısınız bunu anlatalım.

 Yapmanız gereken ilk şey hint yağı edinmek olacak.Hint yağı ve kulak çubuğu gerekli olan malzemelerimiz. Kulak çubuğunun pamuğunu hint yağına bandırın ve dikkatli bir şekilde kirpiklerinize sürün. dikkatli olun çünkü gözlerinizi yakabilir.
 Hint yağını ayrıca saçlarınıza da sürebilirsiniz. saçlarınızın uzaması için de etkili bir yöntem olacak. yalnız hint yağını biraz ısıtırsanız daha iyi olur.Isıtarak yan etkisi yok. Umarım ilgilenenlerin işine yarar.

Bu haber 2631 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

..H..

Gebelikte Hurmanın Faydaları Nelerdir?

Gebelikte Hurmanın Faydaları Nelerdir? Hurmada bulunan kalsiyum iskelet yapısının şekillenmesi açısından...

Çölden Gelen Şifa

Çölden Gelen Şifa Hurma, baştan başlamak üzere vücudumuzun birçok organına elle tutulur, gözle görülür bir yarar sağlar. Hurmada bulu...

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com