Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
ZEYTİNYAĞI

ZEYTİNYAĞI

17 - Nisan - 2011, 13:54

.....

Hazırlanış Biçimi : Zeytingiller familyasından meyveleri kullanılan bir bitkidir. Bu bitkinin meyvesinden sıkma yöntemiyle zeytin yağı elde edilmektedir.

İçindekiler : Tanen,uçucu yağlar,organik asitler,rezin,A ve E vitaminlerini içerir.

Faydaları : Safra salgısını arttırır.Kabızlığı giderir.Cildi besler.Saç diplerini güçlendirir.Basit yaraların pansumanında etkilidir.Karaciğer ve kalbi güçlendirir.Kuru saçları nemlendirir.Bağırsak çalıştırıcıdır.

Kullanım Şekli : Günde 3 defa 1 çay bardağı suya veya şekere 4-5 damla damlatılarak alınır.Haricen saça veya cilde masaj yapılarak uygulanır.

Bu haber 4762 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

..Z..

Zeytinyağı Felçten Koruyor

Zeytinyağı Felçten Koruyor araştırmanın düzenli olarak ve "ölçülü miktarda" zeytinyağı kullanan kişilerde kullanmayanlara oranla beslenme, egz...

ZENCEFİL YAĞI

ZENCEFİL YAĞI .....

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com