Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

10 - Mayıs - 2011, 13:48

.....

Saç bakımınızı ihmal etmiyorsunuz ancak yine de saçlarınız yeterince hızlı uzamıyor mu? Bu durumda yapmanız gereken bir şey daha olabilir.. Saç derinize hakettiği özveriyi gösteriyor musunuz?

Saç derinizin sağlıklı olması demek, saç köklerinizin doğru beslenmesi ve saçlarınızın hızlı uzaması demektir. Sağlıklı bir saç derisi için, saç derinizi kurumalara karşı korumalı, masaj yaparak kan dolaşımını sağlamalısınız.

Hızlı uzayan saçların tek sırrı, sağlıklı bir saç derisidir. Saç derinize düzenli masaj yapmayı ihmal etmyerek hızlı uzayan saçlara sahip olabilirsiniz.

Bu haber 1683 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

FAYDALI BİLGİLER

Mavi Balinanın En Şaşırtan 25 Özelliği

Mavi Balinanın En Şaşırtan 25 Özelliği 24.Ortalama bir mavi balinanın ağırlığı ortalama 40 filin ağırlığı kadardır. Bu demektir ki mavi balinanın dili bir...

Güneşin Zararları Ve Yararları

Güneşin Zararları Ve Yararları Güneşin yararları ve zararları.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com