Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Vazelinin Cilt Üzerindeki Faydaları

Vazelinin Cilt Üzerindeki Faydaları

24 - Haziran - 2011, 23:46

...Ayrıca kışın çatlamış ve kurumuş dudakların beslenip hemen iyileşmesine renginin yerine gelmesine yardımcı olur...

Kadınların en cok önem verdiği şey güzellikleridir.Tabiki cild güzelliğide en ön planda olması gerekenlerden bir tanesidir.Cild çok hassas,nazik bir örtüden oluşur.Ona gerekli desteği vermemiz gereklidir.Buna en iyi gelecek olan şeylerden bir tanesi de vazelindir.4 mevsim kullanabiliceğiniz en ideal nemlendirici ve onarıcıdır..İster kışın soğuktan cildin kurumuş görüntüsünden, ister yazın güneşin en zararlı ışınlarının etkisinden korumak ve bakımını yapmak mümkün.Hava koşullarından, hayat şartlarından yorulan, bunalan ve bitkin düşen cildinizin daima neme ihtiyacı vardır.

Günün tüm yorgunluğunun ardından aldığnız ılık bir duş sonrası vazelini cildinize yavaş yavaş dairesel hareketlerle (saat yönünde) yapılan bir masajla sürmeniz tüm nem ihtiyacınızın karşılanmasına ve yorgunluğunuzu almasına yeterlidir.Dirsek, topuk, diz… ve benzeri yerlerde kullanmanız o bölgelerin yumuşamasına ve o çirkin hiç sevmediğmiz görütüsünün yok olmasına sebep olur.Vazelin ile hem cildinizi koruyun hemde cilde gerekli tüm desteği verin.

Ayrıca kışın çatlamış ve kurumuş dudakların beslenip hemen iyileşmesine renginin yerine gelmesine yardımcı olur.Hem kendinizin hemde bebeğinizin bakımını sağlayın.Bebeklerin hassas cildine yapılabilecek en güzel bakımı vazelinle yapabilirsiniz.Ayrıca gül kokulu esansı ile de cildinizin mis gibi kokmasını sağlayınız.

Bu haber 2530 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

..V..

Günde Bir Bardak Vişne Suyunun Mucizelerini Biliyormusunuz?

Günde Bir Bardak Vişne Suyunun Mucizelerini Biliyormusunuz? Tam bir vitamin ve mineral deposu olan vişne meyvesinde bulunan A ve C vitamini ile sodyum, potasyum, kalsiyum ve f...

VİŞNE

VİŞNE Vişne yüksek oranda beta-karoten, C, E vitamini gibi güçlü antioksidanlar içerir.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com