Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Çocuklar İçin Rengarenk Duvarlar

Çocuklar İçin Rengarenk Duvarlar

29 - Ocak - 2012, 21:15

Renklerin çocukların zihinsel gelişiminde faydası oldukça fazladır. Zeka geliştirici oyunların temalarıyla dizayn edilmiş duvar kağıtları ebeveynlerin en çok tercih edeceği modeller ...

Çocuk odalarını dekorasyonunu dekoratif duvar kağıdı modelleriyle tamamlayabiliriz. Tasarımcılar her zaman ki sıradan duvar kağıdı modeli yerine çocukların hayal gücünü zorlayacak ve geliştirecek tasarımlarla duvarları renklendiriyor.
     
     Renklerin çocukların zihinsel gelişiminde faydası oldukça fazladır. Zeka geliştirici oyunların temalarıyla dizayn edilmiş duvar kağıtları ebeveynlerin en çok tercih edeceği modeller arasında yer almaktadır. Özellikle puzzle duvar kağıdı modelleri tam da bu amaca hizmet etmektedir. Kabartmalı görünüşüyle de farklı bir çocuk odası modeli oluşturabilirsiniz. Ya da boyama kitabını andıran duvar kağıdı modelini seçebilirsiniz.
     
     3 boyutlu duvar kağıdı modeliyle de sıradışı bir tasarım kullanabilirsiniz. Hayvan temalı duvar kağıdı, manzara resimli duvar kağıdı modelleri ya da masal diyarını anlatan duvar kağıdı modellerinden herhangi birini seçerek çocuğunuzun odasına uygulayabilirsiniz. Emin olun ki bu şekilde muhteşem dekorasyona sahip odadan çocuğunuz hiç çıkmak istemeyecektir.

Bu haber 1704 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EV DEKORASYONU

Çiçek Şelalesi

Çiçek Şelalesi Fincandan dökülen çiçek görüntüsü evinize renk katacak

Kokulu Taş

Kokulu Taş kokulu taştan hediyelik çiçek

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com