Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Evinize Ufak Değişiklikler Yapmanız İçin İpuçları

Evinize Ufak Değişiklikler Yapmanız İçin İpuçları

01 - Şubat - 2012, 00:08

Son yıllarda fazla mobilya ve süs eşyaları dikkat çeken unsurların arasına girmiyor. Mümkün olduğunca evlerde sadelik ve rahatlık...

Eviniz için değişiklik zamanı geldiğini düşünüyorsanız bunu ufak değişiklikler ile nasıl yapacağınızı ve küçük ipuçları sayesinde sıkıntı yaşamadan sorunsuz bir şekilde yapmayı öğrenmeniz önemlidir.

Yapmanız gereken bu değişikliklerin başında mobilya ve diğer evinizde bulundurduğunuz tüm eşyaların birbiri ile uyumunu sağlamalısınız. Bu hem renk ve tasarım açısından hem de bir biri ile uzaklık yakınlıkları açısından. Kullandığınız mobilyalar birbirine ne yakın ne de uzak olmalı. Arasındaki o bağı güzel yakalayabilmelisiniz.

Son yıllarda fazla mobilya ve süs eşyaları dikkat çeken unsurların arasına girmiyor. Mümkün olduğunca evlerde sadelik ve rahatlık ön plana çıkıyor. Bu yüzden fazla aksesuar ve mobilyalarınızdan kurtulun.

Bildiğiniz üzere aynalar evin her alanında büyüklük hissi uyandırdığı gibi yanı sıra hoş bir hava da oluşturuyor. Evinizde ayna kullanarak bu gelişim sürecine katkıda bulunabilirsiniz.

Evinizin mobilyaları, perdeleri ve diğer eşyaları üzerinde kullandığınız kumaşlara dikkat edin. Sıklıkla sizin tarzınızı yansıtan hoş ürünler olması başarılı bir gelişim sağlayacaktır.

Bu haber 2438 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EV DEKORASYONU

Çiçek Şelalesi

Çiçek Şelalesi Fincandan dökülen çiçek görüntüsü evinize renk katacak

Kokulu Taş

Kokulu Taş kokulu taştan hediyelik çiçek

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com