Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Hurma Ve Nar Karışımı Mucizesi

Hurma Ve Nar Karışımı Mucizesi

02 - Haziran - 2015, 00:20

Bu karışım kalp hastalıkları ve felç riskini azaltıyor.

Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre yarım bardak nar suyu ve 1 avuç hurmayı birlikte tüketmek kalp sağlığına iyi geliyor. Bu karışım kalp hastalıkları ve felç riskini azaltıyor.

Hurmanın çekirdeğinin de ezilerek karışıma eklenmesinin faydayı arttıracağını belirten uzmanlar, çekirdekler yenmese de karışımın damar sertliğini %33, yağ oluşumunu ise %28 oranında azalttığını vurguladı.


Nar ve hurma içerisinde damar sağlığını iyileştiren antioksidanlar bulunuyor.Bu antioksidanlar kötü kolesterolü de önlüyor.

Yapılan bir diğer araştırmada ise hamilelikte nar suyu

içmenin bebeğin beyninde oluşabilecek hasarları önlediği ortaya çıkarılmıştı.

Bu haber 1142 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ÇİÇEK BAHÇESİ

Kasımpatı (Krizantem) Bakımı ve Sulaması

Kasımpatı (Krizantem) Bakımı ve Sulaması Krizantem çiçeği yada Kasımpatı çiçeği olarakta bilinen bu çiçeğin hemen hemen 30 a yakın türe kadar ulaşılan cinsl...

Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri En Güzel İğne Oyası Modelleri Elazığ'dan

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com