Şifanur
Gülistan
Üç Mescid
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEO GALERİ ANKETLER ARŞİV İLETİŞİM PAYLAŞIM

BİR AYET - BİR HADİS

BİR AYET 

Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir.(Bakara Suresi - 284)

   BİR HADİS

"Evimle minberimin arası, Cennet bahçelerinden bir bahçedir ve minberim havzımın üzerindedir." (bk. Buhârî, Fadlı Salati Mescidi Mekke, 5; Müslim, Hac, 92; Müsned, 2/36, 236, 450, 534; 4/41)

 
Konjac Süngeri Ve Faydaları

Konjac Süngeri Ve Faydaları

20 - Nisan - 2017, 07:39

CİLDİ CANLANDIRIR.
• HASSAS BİR ŞEKİLDE CİLDE PEELING YAPAR VE

Konjac Sponge Company bir İngiliz firmasıdır. 1500 yıllık Japonya’nın şifa bitkisi Konjac’tan yapılan bitki lifi süngerlerini İngiltere, Avrupa ve dünyadaki birçok ülkeye tedarik yapmaktadır.


Konjac Süngeri Nedir?
Cilt Temizleme Süngeri; Dünyanın en temiz ve saf sularının bulunduğu, UNESCO tarafından korunma altında olan Kore’deki Jeju adasında üretilen Konjac Lifleri’nde bulunan Konjac bitkisi %97’si su, %3 Glucomannan içerir. Nemlendirici ve alkali açısından çok zengin, yenilebilen bir bitki, ayrıca protein ve mineraller açısından çok zengindir.

%100 Konjac (Amorphophallus Konjac) bitki kökünden elde edilen liflerden yapılıyor. Bitki yontulmakta ve çok yüksek ısıda kalıplarda pişirilmektedir. Cilt tiplerine göre çeşitli Fransız killerle harmanlanmaktadır. Natürel alkali oranı ciltteki asit ve yağ oranını çok iyi dengeler. Süngerin benzersiz lifli yapısı, hassas bir şekilde cilde masaj yapar ve kan dolaşımını hızlandırır. Peeling etkisiyle, ölü hücreleri temizler ve yeni hücrelerin oluşumuna yardımcı olur. Yüzü inanılmaz derecede doğal bir şekilde temizler, yumuşatır ve ferahlatır.


Faydaları!
Konjac süngeri günlük cilt bakımınızın bir parçası haline getirin ve sonuçları kendiniz görün.
Sizin için niye mükemmel olduğunu açıklayalım.

• CİLDİ CANLANDIRIR.
• HASSAS BİR ŞEKİLDE CİLDE PEELING YAPAR VE YÜZDE DOĞAL BİR IŞILTI BIRAKIR.
• CİLDE MASAJ YAPTIĞI İÇİN YENİ HÜCRE OLUŞUMUNA YARDIMCI OLUR.
• KİR, FAZLA YAĞ, SİYAH NOKTA, BAKTERİ VE GÖZENEKLERİ DERİNLEMESİNE TEMİZLER.
• HASSAS CİLTLERE ZARAR VERMEZ, AŞINDIRMAZ.
• TEMİZLEME JELİNE İHTİYAÇ DUYMAZSINIZ, KULLANMAK İSTERSENİZ NORMALİNDEN ÇOK DAHA AZINA İHTİYAÇ DUYACAKSINIZ
• EKSTRA YUMUŞAK DO
KU SAYESİNDE HASSAS VE EGZAMALI CİLTLER DE KULLANABİLİR.Nasıl Kullanılmalı?

Konjac Süngerinizi iyice ıslatın ve nemli olduğundan emin olun. Süngerdeki kalan suyu sıkınız ve dairesel hareketlerle cildinize masaj yapınız (temizleme jeli kullanmak tamamen size bağlı) Kullandıktan sonra durulayınız, hiç bir zaman süngerinizi buruşturmayınız. Rutubetli ortamda tutmayınız, kullandıktan sonra havadar bir yerde süngerinizi asınız. 1-3 ay arasında kullanımına bağlı olarak süngerinizi değiştiriniz.

*The Konjac Sponge Co ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uygun ve gerekli bütün güvenlik ve saflık testlerden geçmiştir. Ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmaz ve hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır. Vegan Society ve Cruelty-Free tarafından onaylıdır.

http://www.sincanmedikal.com/Hbr-6-KONJAC-SUNGERI.html

Bu haber 716 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

Sülük Ve Faydaları

Sülük Ve Faydaları Sülük tedavisinden şifa bekliyorsanız cildi ısıtmalı ve kokulardan...

Hacamat Ve Faydaları

Hacamat Ve Faydaları Hacamatın bilinen bir zararı yoktur. Fakat hacamat yapacak kişinin işinin ehli olması oldukça önemlidir. İyice araş...

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Web Sitemizi Beğendiniz mi?

Tüm Anketler

NAMAZ VAKTİ

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.© 2010 www.sifanur.com